הצגות, מנהל אומנותי ובמאי תיאטרון הקאמרי 1993-2019

"אויב העם" מאת הנריק איבסן – 1999 התיאטרון הקאמרי

"אויב העם" מאת הנריק איבסן – 1999 התיאטרון הקאמרי An enemy of the Peop le by Henrik Ibsen 1999 The Cameri Theatre תיאטרון הקאמרי מציג את אויב העם"

מאת הנריק איבסן, תרגום: רבקה משולח. בימוי: עמרי ניצן, תפאורה: דרור הרנזון, תלבושות: אורנה סמורגונסקי, מוסיקה: ערן דינור, תאורה: ניב שדה. משתתפים: עודד תאומי, יצחק חזקיה, מיכה סלקטר, יוסי קאנץ, אירינה סלזניוביה, ועוד.

עוד נכתב בעיתונות: "זה ממש מדהים להיווכח עד כמה המחזה שכתב איבסן לפני למעלה ממאה שנה, כל כך אקטואלי וכל כך רלוונטי. בעיות של זיהום הסביבבה מול חוסר האומץ של הפוליטיקאים לפעול נגד הזרם, או אפילו הפאשיזם של האספסוף. ניכר היטב, שלבמאי, עמרי ניצן, היה משהו בוער בעצמותיו כדי לעמוד מאחורי הרעיונות האלה. הראייה לכך שהוא חולק כבוד רב למחזה ולא מבקש להאפיל עליו על ידי פעלולים מיותרים. בימוי נקי כל כך לא ראינו מזמן אצל עמרי ניצן. רעיונותיו של איבסן קולחים כאן בשטף מופלא עד כדי כך שגם מחזה שמבקש להעלות "בעיה" מצליח דווקא לרגש בעוצמתו האנושית. צוות השחקנים המצוין מגויס כולו למשימה. העברית הקולחת והעכשווית של רבקה משולח בוודאי עוזרת להם. עודד תאומי עושה כאן אחד מתפקידיו הגדולים בקריירה שלו. תפקיד מרשים, שמפליא להציג את בדידותו של לוחם האמת. טובים לצידו יצחק חזקיה ורבים אחרים שיקצר המצע מלהזכירם." מעריב 10.8.99

"הצגה חיה, עכשווית מאד ותואמת את קצב הנשמה הישראלי. משחק מעולה של עודד תאומי ויצחק חזקיה". 10.8.99 ידיעות אחרונות